راه نظام جمهوری اسلامی بن‌ بست ندارد.... مقام معظم رهبری

بازديدكنندگان

امروز: 34
ديروز:28
اين هفته: 256
هفته‌ي گذشته: 355
اين ماه: 1240
ماه گذشته: 10887
افراد آنلاين:1
اعضا ی آنلاین : 0
مهمان آنلاین : 1
 

همایش پیاده روی خانوادگی بمناسبت هفته سلامت

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ، در این همایش پیاده روی خانوادگی که بمناسبتهای هفته سلامت ، سالروز تشکیل شوراها ،هفته معلم و روز کارگر با همت شبکه بهداشت شهرستان و شهرداری شاندیز برگزار شد بیش از 200 نفر از مردم شهر شاندیز و جمعی از كاركنان شبكه بهداشت و درمان شهرستان  به همراه اعضای خانواده خود حضور داشتند.
این همایش پیاده روی خانوادگی از میدان شهدای شاندیز آغاز و تا پارک جنگلی این شهر ادامه یافت.

 

دکتر صحی زاده مدیر شبكه بهداشت و درمان شهرستان ضمن شرکت در این همایش، گفت: این برنامه با هدف اطلاع رسانی و آگاه سازی مردم در خصوص شعار سازمان جهانی بهداشت (غلبه بر دیابت) در سال 2016 و حساس‌سازی مردم نسبت به بیماری دیابت برگزار شده است. این نخستین همایش پیاده روی خانوادگی در سال 95 در شهر شاندیز است كه با شور و نشاط خاصی برگزار شده و برگزاری این‌گونه برنامه‌های مفرح و ورزشی باعث می‌شود خانواده‌ها در محیطی سالم و بانشاط به ورزش بپردازند و در سلامت اجتماعی نیز موثر است.

 

دکتر صحی زاده بیان داشت : پیاده‌ روی یکی از ورزش‌هایی است که از بسیاری از بیماری‌ها جلوگیری می‌کند و متخصصان ، این ورزش را برای افراد مختلف توصیه می‌کنند. و من امیدوارم از این‌ گونه برنامه ها در شهرستان بیشتر برگزار شود.

 در پایان این همایش پیاده روی خانوادگی به قید قرعه به بیش از 50 نفر از شركت كنندگان جوایزی اهدا شد.


 
   
   
   

 


 

دانشگاه علوم پزشکی مشهد | Mashhad University of Medical Sciences | جامعة مشهد للعلوم الطبية
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب آن تنها با ذکر منبع بلامانع است.