راه نظام جمهوری اسلامی بن‌ بست ندارد.... مقام معظم رهبری

بازديدكنندگان

امروز: 27
ديروز:30
اين هفته: 187
هفته‌ي گذشته: 262
اين ماه: 10361
ماه گذشته: 579
افراد آنلاين:1
اعضا ی آنلاین : 0
مهمان آنلاین : 1
 

پاکسازی رودخانه روستای زشک بمناسبت روز جهانی زمین پاک

 

پاکسازی مسیر رودخانه روستای زیبای زشک به مناسبت روز جهانی زمین پاک

به مناسبت روز جهانی زمین پاک برنامه پاکسازی مسیر رودخانه روستای زشک  در شهرستان طرقبه شاندیز برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی ،در راستای روز جهانی زمین پاک و همزمان با سایر شهرهای جهان مراسم پاکسازی مسیر رودخانه محور زشک در شهرستان طرقبه شاندیز برگزار شد. در این مراسم که با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان طرقبه شاندیز و دهیاری و شورای روستای زشک و سازمانهای مردم نهاد و دیگر شهروندان صورت گرفت.

مدیر شبکه یهداشت شهرستان طرقبه شاندیز در حاشیه این مراسم ضمن تاکید بر لزوم حفاظت محیط زیست شهری و طبیعی خواستار توجه بیشتر شهروندان به مضرات و مشکلات آلودگی­های محیط زیست شدند.

دکتر صحی زاده بیان داشت : روز جهانی زمین پاک که تاریخچه آن به سال 1969 میلادی بازمیگردد، هر ساله در 22 آوریل مصادف با 2 اردیبهشت در تمام شهرهای دنیا برگزار میشود و به همه مردم یادآوری میکند که نباید سیاره خود «زمین» را فراموش کنند. در ایران نیز همزمان با با دیگر کشورهای جهان هفته زمین پاک از روز دوم اردیبهشت به مدت یک هفته در سرار کشور برگزار میشود و نخستین روز این هفته به نام روز زمین پاک نامگذاری شده است.
 

دانشگاه علوم پزشکی مشهد | Mashhad University of Medical Sciences | جامعة مشهد للعلوم الطبية
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب آن تنها با ذکر منبع بلامانع است.